Inga Rupeikaitė

„White space“ – tai moteriško minimalizmo išraiška. Baltoje erdvėje grafiškai išdėstytos juodos figūros su žaliais akcentais suteikia interjerui jaunatviškos elegancijos.

Balta spalva pasirinkta neatsitiktinai. Visų pirma norėjosi šviesaus, lengvo ir gaivaus interjero, neapkrauto nereikalingais buitiniais rakandais.

Antra, keturiasdešimt šešių kvadratinių metrų patalpa reikalavo ją bent jau optiškai išplėsti. Dėl to atsirado vientisa, šviesi erdvė. Atsisakyta miegamojo sienos.

Trečia, interjeras buvo derinamas prie eksterjero. Pro daugiaaukščio namo dešimto aukšto buto langus atsiveria žalių kalvų ir miškų panorama. Atitinkamai interejere atsiranda urbanizmo bei natūralizmo pėdsakų. Derintos kontrastingos medžiagos, tokios kaip, epoksidinės grindys bei natūralių akmenėlių mozaikos grindys.

„White space“ individualumas išryškėja kiekvienoje interjero detalėje ir kiekviena šio interjero detalė turi savo veidą bei vardą: pop-art grafikos stiliaus sieninė tapyba (mergina su obuoliu, gėlė), staliukai-kubai, šviestuvas – lašelis, šviestuvas-pienės pūkas, kilimas-pievutė ir t.t. Detalės šiai šaltai urbanistinei erdvei teikia šilumos ir gyvybės.

„White space“ buvo kuriamas jaunatviškai, šiuolaikiškai ir energingai asmenybei.. Rezultatas sako, kad užduotis įvykdyta.