Tyrimai rodo, jog INTERJERO SPRENDIMAI ir juose esantys MENO KŪRINIAI įtakoja tai, kaip žmogus JAUČIASI ir ELGIASI namuose, poilsio ar darbo aplinkoje. INTERJERO KŪRIMO pischologija įgyja vis didesnę reikšmę, norit sukurti UNIKALIUS interjero sprendimus, kurie atspindi ir stiprina užsakovo savitumą. Kodėl interjerai tampa vienodi, kas tai įtakoja ir kaip mus veikia? Kaip kurti autentišką interjerą ir kaip atpažinti užsakovo ir kūrėjo projekcijas? Paveikslo vaidmuo interjere: kaip „perskaityti“ paveikslo informaciją, kaip jo vaizdiniai veikiažmogaus savijautą ir veiklą?

REGISTRACIJOS NUORODA (dalyvavymas nemokamas) >>shorturl.at/oquyK

INTERJERŲ ANALIZĖS PAVYZDŽIAI

Apskirtame stale nagrinėsime įvairių žymių žmonių ir interjero dizainerių sukurtus interjerus iš psichologinės perspektyvos

Casa das Canoas (architektas Oscar Niemeyer) Me Dubai viešbutis (Zaha Hadid Architects)

„Mes esame naujos tendencijos pradžioje, kai trinasi ribos tarp namų ir biurų. Biuro erdvėje turėtųbūti vieta, kur galėtum atsipalaiduoti, pamąstyti, kur akys galėtų nueiti į begalybę.“ – Rasa Baltė-Blačiūnienė HAI Instituto ir AMRES ART Galerijos įkūrėja.

APSKRITO STALO PRANEŠĖJOS:

RASA BALTĖ-BALČIŪNIENĖ

Mąstymo ir veiklos pokyčių konsultantė, HAI Instituto, AMRES ART Galerijos įkūrėja. Sukūrė ir veda autorinę sąmoningos lyderystės programą, rengia inovatyvius naujų galimybių paieškos projektus, organizuoja tarptautinius forumus, kūrybinio proto lyderystėje ir meno kūryboje tyrimus, kurie pristatyti Italijoje, JAE, Singapūre, Indonezijoje.

MARINA ČEKMARIOVA

Ermitažo muziejaus menotyrininkė, filosofijos mokslų daktarė, edukaciniųmenotyros programų kūrėja ir vedėja. Mokslinių straipsnių įvairiomis kalbomis autorė. Pagrindinė Marinos tyrinėjimų sritis – vaizdiniai meno kūriniuose, interjeruose.

(apskritame stale dalyvaus nuotoliniubūdu)

Vaizdiniai per meną ir dizainą yra kasdien mus veikiantis pasąmoninis stimulų šaltinis. Gebėjimas perskaityti šiuos vaizdinius suteikia galimybę PASIRINKTI: kurti autentišką aplinką ar realizuoti savo, kaip kūrėjo projekcijas ir tendencijų stereotipus.

YOUTUBE https://www.youtube.com/watch?v=M7ZPRvhVB5w